14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

13 Ekim 2022

14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bugün yine iletişimimiz yine oldukça aktif olacak.

💫09:20’de Venüs Satürn üçgeni gerçekleşecek. Uzun ilişkilerin gündemde olacağı süreçlere işaret eder. Para piyasalarında daha uzun vade düşünmemiz gereken süreçlerdir. Güzellikle ilgili işlemleriniz olursa kalıcı ve sağlam olur. Sanatsal konularla ilgileniyorsanız değerli şeyler üretebilirsiniz.

💫11:03’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek ve gökyüzü şifa dağıtacak ama isteyene. Bunun meali nedir derseniz derdini söylemeyen derman bulamaz. Eğer herhangi bir konuda şifalanmak isterseniz ve bu konuyla ilgili olarak işin uzmanına başvurursanız kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

💫Ay 20:32’de Satürn’le 21:51’de de Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştirerek aslında 09:20’de gerçekleşmiş olan Venüs Satürn üçgeninin tetikleyecek ve bu saatlerde yaptığınız işler daha kalıcı olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.