14 Ekim 2023 Terazi Burcunda Güneş Tutulması

14 Ekim 2023

14 Ekim 2023 Terazi Burcunda Güneş Tutulması

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,
💫14 Ekim 2023 tarihinde Türkiye saatiyle 20:55’de Terazi burcunun 21 derecesinde Güneş tutulması deneyimleyeceğiz. Tutulma Halkalı bir tutulma olacak ABD’nin yanı sıra Meksika, Orta Amerika, Kolombiya ve Brezilya’nın bazı bölgelerinden izlenebilecek, yani bölgemizden gözlemlenmeyecek. Bu iyi bir şey. 21 derece +/- 2 derecede bir gezegeninin varsa etkisi altısında kalabilirsiniz.
💫Tutulma Merkür ile kavuşumda Güney Ay Düğümü yönünde olduğu için aslında gündemimiz daha çok geçmiş konular üzerine olacak ve bunları konuşacağız.
💫Peki neleri konuşacağız?
✅Terazi burcunda olduğu için siyaset, siyasetçiler, sanatçılar, güzellikle ilgili konular, ticaret, ilişkiler, ilişkiler arasında köprü kurmak, eski ilişkilerin gündeme gelmesi, diplomasi, muhalefet, hukuksal konular, avukatlar, ticaret yapan kişiler konuları gündemimizde olacak.
✅Çok fazla bilgi akışının aktif olduğu, gizli saklı konuların ortaya çıktığı bu dönemde zor durumda kalan kadın figürleri ve sanatçıları görebileceğiz.
✅Tutulmanın yöneticisi Venüs(para, ilişkiler, sanat) Başak burcunda (düşük pozisyonda) muhasebe, belediye, hizmet sektörüyle ilgili konuların da gündemimizde olabileceğini göstermektedir. Fakat bu konular çok tatlı olmayabilir.
✅Ülkemizin doğu tarafında özellikle, Şırnak, Batman, Muş, Erzurum, Batman hattında askeri veya toprak hareketlilikleri gündeme gelebilir.
✅Biz nasıl kullanacağız diyorsanız, eskiden beri aklınızda bulunan ortaklıklar gündeme gelebilir, geçmiş ilişkiler kapınızı çalabilir, aslında bu tutulma bize geçmişin bazı hesaplarının kapatılacağını da göstermektedir.
Hepimizin hayrına olur inşallah.
Sevgilerimle,
Tuğba💋💋💋

#astroloji #astrologanne #14Ekimgüneştutulması #tutulma #teraziburcu #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.