14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

13 Aralık 2021

14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,🥰
💫Güne Ay koç burcunda başlayacağız. Ardından Ay Boğa burcuna geçecek dolayısıyla ayaklarımızın yere sağlam bastığı bir gün.
💫02:00’da Ay-Plüton Karesi gerçekleşecek. Biraz kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz çok da endişelenmeyin geçici bir etki.
💫03:02’de Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Allahtan uyuyoruz yoksa ilişkimizle alakalı ufak tripler gerçekleşebilirdi. Artık rüyanızda sevgilinize trip atarsınız annem.
💫05:52’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Erkenden kalkıp meditasyon yapmak isterseniz neden olmasın. Rüyamızda şekerli gıdaları görebiliriz (herkesi kendim gibi sanmam)
💫05:52’den 11:10’a kadar Ay boşlukta olacak. Yeni bir iş başlatmak yerine bitiremediğiniz işleri toplarlamak için ideal zamanlardır.
💫11:10’da Ay Boğa burcuna geçecek. Bugün sevgi alışverişine ve güvene ihtiyaç duyabiliriz. Toprakla uğraşma veya toprağa temas etme imkanınız varsa bugün ideal bir gündür. Bir de iştahınız artabilir, elindeki tatlıyı usulca tabağa geri bırak annem.
💫13:19’da Ay-Merkür Üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi oldukça rahat ifade ettiğimiz saatlerdir. İnsanlarla sosyalleşebilirsiniz, konuşabilirsiniz ama bu konular genelde ekonomi ve iş odaklı olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 😷💋💋💋#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?