14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

14 Aralık 2022

14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?11:45’de Ay Başak burcuna geçecek. Bugün biraz daha işimize gücümüze odaklanabilir, ona buna hizmet ederken kendimizi bulabiliriz. Biraz eleştirel tarafımız artar, işe yaramayan şeyleri ayıklamak isteyebiliriz, küçük hesapların peşinde koştuğumuzu fark edebiliriz.
?20:10’da Güneş Neptün karesi gerçekleşecek. Şimdi zaten biz bayadır dağılmış haldeyiz Jüpiter balık etkisiyle. Güneş kendimizi, Neptün varsayımlarımızı temsil eder. Güneş Yay burcunda, Neptün ise Balık’ta. Bunların dispozitörü ise Jüpiter 29 derecede. Şimdi burası önemli. Bazı inançlarımızla ilgili problemler yaşayabiliriz, bazı varsayımlarımızın sonuna gelmiş olabiliriz. Bu kesin böyledir dediğimiz şeylerin öyle olmadığı ortaya çıkabilir ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Eğitimle ilgili konularda bir vazgeçme enerjisine sahip olabiliriz. Bakın bunlar sizi yanıltmasın. Bu boş vermişlik hissiyle bir şeylere karar vermek sizin için daha zorlayıcı olabilir. Kare açıda bir mücadele vardır. Bir şeyin yüzmüş yüzmüş sonuna gelmiş olabilirsiniz, tam bitmeden evvel cayma aşamasıdır burası. Fakat unutmamak lazım ki tünelin ucunda ışık var, ha bir gayret diyip bitirmek sizin için daha iyi olabilir. Yataktan çıkmaktan zorlanabilirsiniz, eş veya baba figürleriyle ilgili konularda bir şeylerin farkına varabilirsiniz, zannettikleriniz çok da zannettiğiniz gibi olmayabilir. Ben bu açıyı daha çok iki seven kişinin konuşamaması sebepli ayrılan seneler sonra ay aslında olay öyle değildi diyen Türk filmi karakterlerine benzetiyorum. Malumunuz Yay da gaza gelen bir enerji olduğu için, öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Zannettiğiniz şeyler çok da zannettiğiniz gibi olmayabilir. Bu illa olumlu olmak zorunda da değildir. Belki Kemal’im yapmaz diyorsunuzdur da Kemal aslında yapacağını yapıyordur, bu konularla ilgili yüzleşmeler de yaşayabilirsiniz. Olaylara bir adım geri çekilip büyük resme bakmamız gereken zamanlardan geçiyoruz. Fevri olmayın annem. Bunun da etkisi 10 gün kadar sürer. Çok fazla aldatılma haberi duyabilirsiniz.
?23:32’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler biraz daha zevkli, hayattan keyif aldığımız saatlerdir. Güzel bir film, tatliş ponçik sevgi sözcükleri, sen kapat yok yok valla sen kapat dediğimiz saatlerdir.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.