14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

14 Aralık 2019

14 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek dolayısıyla yine duyguların, ailevi konuların gündemde olduğu bir gündeyiz.
06:37’de Ay Neptün’le 07:24’de Ay Mars’la uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu durum da aslında dün gerçekleşen Mars Neptün üçgenini tetikleyecek ve manen istediğimiz konuları gerçekleştirmek için çok desteklendiğimiz bir gün deneyimleyebiliriz.
12:31’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu durum azıcık ruh bunalmasına sebebiyet verebilir, sorumluluklar yük olabilir ancak önemli etkiler değil çok etkisinde kalmamaya özen gösterin.
16:47’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da manipülatif saatlere işaret eder. Birileri sizi sinirlendirebilir. Çok galeyana gelmeyin.
18:56’da Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. İlişkiler konusunda gergin saatlere dikkat çeker. Özellikle kadın figürleriyle gerginlikler olabilir.
Saat 18:56’dan ertesi gün 06:55’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 18:56’dan evvel gerçekleştirmek daha iyi olabilir.
Günün mottosu hayallerini gerçekleştir, seni engellemeye çalışan küçük detaylara takılma.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.