14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

13 Ağustos 2023

14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.
💫07:57’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi manevi yönden daha iyi hissedebiliriz.
💫10:46’da Ay Plüton karşıtlığı biraz duygusal manipülasyon ve gerginliğe sebebiyet verebilir. Gözünün üstünde kaşın var diye dalmayın kimseye.
💫10:46’dan 13:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri halletmek daha iyi olabilir.
💫13:36’da Ay artık Aslan burcuna geçecek. Normalde kendimizi daha iyi hissedeceğimiz bir zaman dilimidir ancak yeniay öncesi artık bir şeyleri bitirmek için kullanmamız daha iyi olabilir.
💫17:55’de Venüs Kiron üçgeni gerçekleşecek. Önümüzdeki birkaç günlük süreçte kadınlara ve kız çocuklarına yardım edelim. Aslında bu şifacı bir enerji olsa da Venüs’ün konumu çok güçlü olmadığından yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek bu etkiyi daha pozitif kullanmamıza sebebiyet verebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.