14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

13 Ağustos 2022

14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?14 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz, dolayısıyla yine amaaaaaan boşver mode on. Ayak hassasiyetlerine dikkat edin, ruh haliniz oynak olabilir.
?04:49’da Ay Uranüs sextile açısı güne hızlı bir başlangıç yapabileceğimizi göstermekte.
?14:58’de Ay Neptün kavuşumu sezgilerimizin tavan yaptığı zamanlara işaret eder. Sezgilerinizi dinleyin annem.
?17:52’de Ay Mars sextili gerçekleşecek. Hafta sonu yedik içtik dur biraz eriteyim derseniz spor yapmak için uygundur. Eğer yerinizden kalkmayı başarabilirseniz aradığınız enerjinin içinizde olduğunu hissedeceksiniz.
?18:10’da Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler karşınızdaki insanı etkileyebileceğiniz saatlerdir. Karşı tarafa oldukça karizmatik gelebilirsiniz.
?18:10’dan 23:52’ye kadar Ay boşlukta olacak, bu saatlerde bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri halletmek daha iyi olacaktır.
?20:10’da Güneş Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Önümüzdeki birkaç gün kendimizi baskı altında, uyuşuk hissedebiliriz. Devletle işleriniz varsa bu dönem aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Havalar da genel olarak bu dönem azıcık soğuyabilir, patronunuza, eşinize, babanıza soğukluk hissedebilirsiniz ancak bu geçici bir etkidir çok takılmayın annem.
?23:42’de Ay Koç burcuna geçiş yapacak. Atara atar gidere gider yapacağımız bir döneme giriyoruz. Ancak haftaya çok da enerjik başlarız bu da iyi bir etki sonuçta.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.