14 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Ağustos 2020

14 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün İkizler burcunda hareket edecek. Düşüncelerinizin oldukça hızlı değişebileceği bir gün sizleri bekliyor. Arkadaşlarınızla bol bol sohbet edebilirsiniz. İletişim trafiğiniz artabilir.

03:32’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişiminizin kuvvetli olduğu saatlerdir. Çok geç bir saat olduğu için geçseniz geçseniz bilinçaltınızla iletişime geçebilirsiniz.

08:15’te Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde duygusal zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal çalkantılardan dolayı kafanız biraz karışık olabilir. Yataktan ayrılmak zor gelebilir. Önemli işlerinizi sabah saatlerine getirmemeye özen gösterin.

11:32’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi huzurlu ve uyumlu hissedeceğiniz saatlerdir. Her konuya ve olaya kolayca adapte olabilirsiniz. Bu saatleri değerlendirin annem.

14:19’da Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendiniz oldukça cesaretli hissedebileceğiniz saatlerdir. Girişim konusunda içsel olarak aktif ve harekete kolay geçebilen bir yapıya bürünebilirsiniz. Fakat bu açı hala Mars Plüton karesini tetikleyeceği için dün yazdığım konuları da tetikleyebilir, dikkat!

14:19 ile ertesi gün 02:35’e kadar Ay boşlukta hareket edecek. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemeye özen gösterin. Elinizde kalan işleri tamamlamak için daha iyi saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.