14 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

14 Ocak 2019

14 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Güne Ay Koç burcunda gayet enerjik başlıyoruz lakin Ay’ın 04:28’de Plüton’la kare açısı sonra 09:45’de Güneş’le kare açısı azıcık haftaya biraz hofturluklu başlayacağımızın da işaretçisi. Burada biraz patlamaya hazır volkan gibi hissedebilirsiniz kendinizi sakin olmak da fayda var.

16:13’de iletişim gezegenimiz Merkür, hayaller, idealler gezegeni Neptün’le uyumlu bir açı yapacak. Bu durumda da hayallerimizi gerçekleştirmek için bize destek sağlayacak. Herhangi sanatsal bir aktiviteyle ilgileniyorsanız ilham perileri sağınızda solunuzda tutun onları. Aynı zamanda sevgi ile ilgili konularda da kendimizi ifade etmemiz konusunda çok destekleyicidir.

18:55’de Ay Uranüs’le kavuşum yapacak. Yeni fikirler bulmak, fırsatlar yakalamak için çok uygun bir zaman dilimidir. Ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Sonrasında Ay 18:55’den 21:31’e kadar boşlukta olacak. Yeni birşeyler başlatmak için uygun değildir. Havada kalır, sonu gelmez, bitmez o iş yazık yormayın kendinizi.

21:31’de Ay artık Boğa burcuna geçecek ve iki gündür koşuyorduk ya şimdi bir hımbıllık, bir tembellik aman efendim bir hayatın tadını çıkarayım, ay şu börekler de çok güzelmiş aman kilo da neymiş modunda bulabilirsiniz kendinizi. Aman canım zaten ölümlü dünya yiyin gitsin önümüz Dolunay hatta Ay tutulması niyetleniriz kilo vermeye veririz kiloları ne var yani.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.