3 Ekim 2022

?4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.
?02:30’da Ay Neptün sextile açısı var. Dua, meditasyon yapmak isterseniz bu saatte ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz, ayrıca eğer uyuyorsanız ve iyi bir insansanız rüyanızda Şirinler’i görebilirsiniz.
?03:58’de Ay Merkür üçgen açısı var. Bu saatlerde çeneniz düşebilir. Eğer yanınızda biri uyuyorsa şimdiden haber verin gece korkmasın sizden.
?06:48’de Ay Plüton kavuşumu ile güne çok güçlü bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Lakin çok gaza gelmeyin hemen arkasından Ay boşluğa girecek.
?06:48’den 13:20’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saat aralığından sonra yapmak işlerin daha kolay akmasına sebebiyet verebilir.
?13:20’de Ay Kova burcuna geçiş yapacak. Bu saatten sonra daha fazla sosyalleşmek isteyebiliriz, organizasyonlara dahil olabiliriz. Arkadaşlarımızla vakit geçirmek hoşumuza gider. Gelecek planlarımız üzerinde konuşabiliriz.
?17:48’de Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Valla en güzel saatler. Hoşgörümüzün artacağı, sohbetten, muhabbetten keyif alacağımız zamanlardır. Gülümsemek için kendinize sebep yaratın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar..???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.