13 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

12 Temmuz 2022

13 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?13 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Malum bayram bitti haydi herkes işinin başına enerjisiyle baş başayız.
?01:07’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya açık olabiliriz. Yatın uyuyun napacaksınız o saatte annem ya.
?07:07’de Merkür Kiron karesi gerçekleşecek. Arkasından da 07:27’de Venüs Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bunların etkisi yaklaşık olarak 3-4 gün sürer. Bu süreçte kırıcı konuşmalar yapma riskimiz var ve bu ilişkilerimizi etkileyebilir. Oysaki problemlerimizi içimize atmaktan ziyade yapıcı bir şekilde kendimizi ifade edersek ilişkimizi daha da sağlamlaştırabileceğimiz bir süreçteyiz.
?13:52’de Ay Kiron karesi, 14:58’de de Ay Merkür karşıtlığı özellikle iletişim konusunda özellikle dikkat etmemiz gereken zamanlara işaret etmektedir.
?16:41’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde fırsatlara açık olun annem, hiç denemediğiniz konularda destek alabilirsiniz özellikle de iş ve para konusunda olabilir.
?21:37’de Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili uzun bir yazı yazdım. Bir önceki posttan okuyabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.