13 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

13 Şubat 2019

13 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Geldik son zamanların en zorlu günlerinden birine daha. Malum kaç gündür bahsediyorum 09:20’de gerçekleşecek olan Mars Uranüs kavuşumu diye önce bunu bir anlatayım. Efendim Mars deyince aklınıza tamamen eril şeyler gelsin. İşte asker, cerrah, kan, savaş, yangın, hareket, mücadele, kavga, gürültü. E yok mu bunun hiç iyi yönü? Var tabi motivasyonlar, yaşam enerjisi, harekete geçme dürtüsü. Uranüs ise ne yapacağı belli olmayan, ani beklenmedik gelişmeleri temsil eden, deprem, uçak, uzay, patlama, sosyal medya, televizyon, yeni akımlar, elektrik, yıldırım gibi konuları temsil eden marjinal bir gezegen. Şimdi bunlar kavuşuyor da ben niye korkuyorum. Çünkü bunlar 29 derece kavuşuyor. 29 derece bir burcun son derecesidir ve ben giderken hesabı toptan kapatayım der. Hal böyle olunca da o hesap genelde iyi kapanmaz. Ülkemize ve dünyaya etkisi ne olur derseniz zaten malum etkileri yaşanmaya başladı her türlü kaza, deprem konuları gündemde. Bana ne etkisi olur derseniz de web sitemdeki haftalık burç yorumlarını okuyarak bu tehlikenin size nereden gelebileceğini öğrenebilirsiniz. Tabi inşallah gelmez ama ben bir astrolog olarak bile bugün eşimle bir anda saçma sapan şeylerden tartışmaya başlayıp ay ben böyle Mars Uranüs’e diyip mekanı terk ettim. Yani ne kadar farkında olursanız olun bazen akışa kendinizi kaptırırken olayın ortasında bulabiliyorsunuz kendinizi. Demem o ki mümkün mertebe bu aralar sakin kalıp, atarlı giderli insanlara eyvallah paşam diyip ortamdan uzaklaşın. Çünkü gerçekten gözünün üstünde kaşın var durumları yaşanabilir.

Geliyorum günün diğer haberlerine,

Ay 01:26’da Güneş’le kare açısını yapacak ve sonrasında 12:31’de İkizler burcuna geçene kadar boşlukta kalacak. Yani özellikle gece vakti kendinizi gergin hissedebilirsiniz sonrasında da yeni bir şey başlatmak için 12:31’i beklerseniz iyi olur. Ay İkizler burcundayken bol bol gıybet, sohbet, iletişim konuları gündemde olabilir.

Lakin Ay 23:35’de iletişim gezegeni Merkür’le kare açı yapacak bu durumda iletişim konularında biraz sıkıntılı olabilir, konuşmalar gergin geçebilir.

Bugünü komple kapasak iyi olurdu da işte kaderde ne varsa yaşanacak. Önemli olan verdiğimiz tepkiler malum bizim asıl sınavlarımız tepkilerimiz.

Ay tamam yeter benden daha fazla nefret etmeyin bitiriyorum. Ben sizi çok seviyorum ruh yoldaşlarım.

Öptümmm.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Merhabalar. 21.06.1972 saat 15.15 soğudoğumluyum. Burcum, yükselenim hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Saygılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.