13 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

12 Şubat 2022

13 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?13 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Oldukça duygusal zamanlardayız. Aile, aidiyet, sahip olduklarımız oldukça gündemimizde olabilir, koruyucu olabileceğimiz bir süreçteyiz.
?00:49’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Gece gece başınıza aniden enteresan olaylar gelebilir. Şok edici haberler alabilirsiniz. Aklınızda bir fikir varsa aydınlanmalarınızı rüyalarınızda yaşayabilirsiniz.
?07:21’de Ay-Mars zorlu açısı gerçekleşecek. Sabah sabah yataktan bir sinirli kalkabilirsiniz. Komşunuzun Pazar temizliği yapacağı tutabilir. Neysem çok takılmayın annem. Bu enerjinizi kalkıp sabah koşusu yaparak atabilirsiniz.
?08:45’de Ay-Venüs zorlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler biraz hayattan keyif almakla ilgili sıkıntılar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bir tarafta gerçekler bir tarafta duygularınız derken böyle azıcık gergin hissiyatlar ama çok da önemli değil. Bu açı aslında Venüs Mars kavuşumunu tetikleyecek o da 16’sında gerçekleşecek. O konu daha çok para piyasaları ile ilgili olacak.
?22:15’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Valla günün en tatliş saatleri. Azıcık ruhsal konular, manevi konular, ruhumuzun dinleneceği saatlerdir. Değerlendirin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #13Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.