13 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Şubat 2020

13 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Terazi burcunda transit edecek. Dolayısıyla hem ilişkiler, hem sosyallik hem de diplomasi gündemimizde olabilir. Bugün başka insanlarla birlikte olmak isteriz. Çok yalnız kalmak istemeyiz. Ne yaparsak yapalım başkalarını hayatımızda görmek isteriz. Kendimizi ve çevremizi güzelleştirmek için iyi bir gündeyiz, estetik gözümüz güzel çalışır annem.
04:53’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz ruhsal konulara gerginliklere sebebiyet verebilir. Yani duygusal konularda abartma riskiniz olduğu için dalgalandım da duruldum şeklinde uyanabilirsiniz. Sabah kalktığınızda da abartmayın bir şeyleri şekerlerim.
17:40’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Manipüle edilmeye ve etmeye açık olduğumuz saatlerdir. Kaşının üstünde gözün var diye saldırmayın kimseye.
18:16’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatlerde otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Hatta günün tek destekleyici açısı olduğu için bu saatlerde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
21:46’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Kendinizi gereksiz bir baskı altında hissedebilirsiniz. İçiniz sıkılabilir. Çok takılmayın geçici bir süreç.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.