13 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2023

13 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?13 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

?02:06’da Ay Plüto üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça güçlü hissedebiliriz.

?02:06’dan 05:56’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?05:56’dan sonra Ay Terazi burcuna geçiyoruz. Gündemimiz daha çok ilişkilerimiz, sanat ve ticaret olabilir.

?11:33’de Ay Jüpiter karşıtlığı yaşayacağız. Bu süreç abartmalara, risk alma konusunda iştahlı olmamıza sebebiyet verebilir. Aşırılıklara karşı dikkat.

?17:11’de Güneş Neptün sextili gerçekleşecek. Bunun etkisi 1 hafta sürer. Tasarladığınız konularda eğer irade gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı belirsizliklerin aydınlanacağı dönemlerdir. Eğer bu dönem bazıları sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa belki de onlarla yolunuzu ayırmanız gerekmektedir, bugüne kadar fark etmemişsiniz de bugün ayabilirsiniz.

?21:45’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Mars durağan da olduğu için bazı gizli kalmış siyasi konular ortaya çıkabilir. Bireysel bazda da ilişkiler bazında takılı kaldığımız kişiler gündemimize gelebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.