13 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2022

13 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?13 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Boğa burcunda boşlukta başlayacağız.
?06:08’de Ay İkizler burcuna geçecek. Zihnimizin aktif olduğu bir gün bizleri bekliyor. Bol bol iletişimin olduğu, aaaaa öyle mi olmuş gerçekten diyeceğimiz bir gündeyiz.
?12:24’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartma eğilimimizin artacağı saatlerdir. Özellikle duyduklarımız haleti ruhiyemizi oynatabilir.
?14:42’de Merkür Kova burcunda durağan pozisyonuna geçiyor. 2 gün boyunca duracak. Dolayısıyla 2 gün boyunca zihnimiz takıntılı hale gelebilir. Anlaşma, sözleşme için çok tavsiye etmem çünkü işler durur. Zihniniz ve iletişiminiz adete donabilir.
?23:55’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifa çalışmaları için oldukça uygundur, ayrıca Astroloji çalışmak istiyorsanız da bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Bir de havalar çok soğudu şifanın nereden geleceği belli olmaz bir kap su bir kap mamayı unutmuyoruz değil mi annem ☺️

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.