14 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Ocak 2020

14 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Başak burcunda, malum ayıklama, temizleme ve şifa zamanı.

04:59’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu da geceyi biraz gergin geçirebileceğimizi göstermektedir. Papatya çaylarınızı için öyle yatın annem.

Lakin 09:07’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşeceği için daha iyimser bir gün geçirebiliriz. Ayrıca para konuşmak, işleri organize etmek, yazmak çizmek ve hukuk konularıyla ilgili de destekler.

20:27’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler biraz yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. Bir şeyleri yanlış anlayıp hemen küsmeyin karşı tarafa. Bir de her söylenene de inanmamak gereken biraz didiklemek gereken zamanlardır, dolandırılmaya açık saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.