13 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

13 Nisan 2019

13 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Gecenin ilk açısı 02:32’de gerçekleşecek olan Ay ve Merkür arasındaki uyumlu açı. Ay Yengeç’te Merkür Balık’ta ayy sevdiklerinize sevdiğinizi söylemeden uyumayın.

Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiş yapacak saat 10:50’de. Yani 02:32’den 10:50’ye kadar Ay boşlukta olacak dolayısıyla 10:50’ye kadar bir şey başlatmayın mümkünse. Ayrıca o sorduğunuz saçları ne zaman kestirelim sorusunun cevabı bugün. Çünkü Ay Aslan’dayken hem şımarmaya ihtiyacımız var hem de saçlarımız Aslanlar gibi çıkar.

11:06’da Güneş – Plüton karesi gerçekleşecek. şimdi bunun etkisi yaklaşık 5 gün filan sürer. Güneş, kimlik, ego, otorite, kral yani. Plüton güç, manipülasyon. Dolayısıyla otorite figürleriyle güç savaşlarına girmeyin annem. Çok fazla manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Kendinizi sorgularsanız gerek yok.

14:13’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs karesi dikkat edilmesi gereken zaman dilimlerinden. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ama işin içinde Ay olduğu için çok büyük bir etkisi olacağını düşünmüyorum malum kendisi fıldır fıldır dönüyor.

16:09’da ise gerçekleşecek olan Ay Kiron uyumlu açısı her türlü şifa konuları için destekleyicidir. Bu ister dert anlatmak olsun ister ruhsal inziva olsun ister meditasyon olsun neyse işte artık nasıl şifa buluyorsanız bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

Ayy canım Ay canım Aslan’a geçti. Lunar returnüm geldi. Duygularım kabardı. İyi ki varsınız yaa. Siz olmasanız burda tek başıma yazmak çok anlamsız olurdu. Hem ben de çok sıkılırdım. Sizi çok seviyorum. Kocaman da öpüyorum.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.