13 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

12 Nisan 2023

13 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Sorumluluğumuzun yüksek olduğu bir gündeyiz.

💫00:27’de Ay Kiron karesi uykuya dalmakta zorluk yaşamamıza sebebiyet verebilir, papatya çaylarınızı için annem.

💫02:23’de Ay Uranüs üçgeniyle beraber yerinizden zıplayabilirsiniz, belki de rüyanızda problemlerinizi çözecek farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

💫10:19’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz aşırılıklara kaçmaya müsait olduğumuz zamanlardır. Fazla iyimser davranabilirsiniz sonrasında da ay neden böyle yaptım diyebilirsiniz.

💫12:11’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. İstekler ve ihtiyaçlar arasında birini seçmek zorunda kalabilirsiniz.

💫17:14’de Ay Neptün uyumlu açısıyla beraber tasarladığınız konuları gerçekleştirebilir, hayalini kurduğunuz şeyleri yapabilirsiniz.

💫17:14’den 23:42’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında bir şeyler yapmak konunun havada kalmasına sebebiyet verebilir.

💫23:42’den sonra Ay Kova burcuna geçecek. İletişim ihtiyacımız artacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.