13 Nisan Günlük Astroloji yorumu

12 Nisan 2022

13 Nisan Günlük Astroloji yorumu

?13 Nisan Günlük Astroloji yorumu ?
?Selamlar canım arkadaşlarım! Güne ay başak burcunda başlıyoruz. Temizlik, titizlik, bir şeyleri organize etmek, sistem kurmak, çalışmak bizim en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olacak.
?03.14’te Güneş Satürn sekstil açısı gerçekleşecek. Bu açıyla beraber aslında önümüzdeki 2-3 günlük süreçte neyi arzu ediyorsak sorumluluğumuz olan her şeyin üstesinden gelebileceğimizi gösteriyor. Otorite figürlerinden, babamızdan, devlet ile ilgili işlerden kolaylıkla destek alıp, çözüme ulaşabiliriz.
?08:27’de Ay Venüs karşıt açısı gerçekleşecek. Bu karşıtlık sabah kalktığımızda birazcık hayattan keyif almakla ilgili sıkıntılar yaşatabilir, bir tarafımız yatakta kalmak, keyif yapmak isterken öbür tarafımız kalk çalış diyebilir ve kendimizi özellikle hayattan keyif alma, manevi konularla ilgili konularda zorlayabilir.
?17:16’da Ay Kiron 150’liği gerçekleşecek, neden yara aldığımızı çok fark edemeyeceğimiz saatlerdir. Bu saatlere birazcık dikkat etmek lazım annem. Biri bize laf sokabilir anlamayabiliriz gibi.
?18:15’te Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek hayatımızda özellikle yapmak istediğimiz denemek istediğimiz bir yenilik varsa bu saatleri tercih edebiliriz. Para piyasaları ile ilgili oynaklıklar söz konusu olabilir. Daha yalnız kalmak isteyeceğimiz saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13nisan #astrolog #keşfet #günlük #burçlar

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.