13 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Nisan 2020

13 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay 03:05’de Oğlak burcuna geçiyor ve sorumluluklarımız daha fazla gündemde olacağı bir gün tecrübe edebiliriz. Ay Oğlak burcundayken elinizdeki işleri organize etmek daha iyi olabilir. Gün çalışma günüdür. Hiçbir işiniz yoksa bile en azından uzun zamandır aklınızda olan ama gerçekleştiremediğiniz projelerin üzerinden geçebilirsiniz.
08:59’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatler iletişim konularında problemli saatlerdir. Önemli konuşmaları bu saatlere getirmemek daha iyi olabilir.
13:36’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Malumunuz Uranüs ani beklenmedik gelişmeleri, sürprizleri temsil etmektedir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu saatlerdir. Fırsatlar yakalayabiliriz. Uranüs aynı zamanda öngörülemez konuları da temsil ettiği için Boğa burcunda olması sebebiyle özellikle maddi konularda gelişmeler de söz konusu olabilir.
14:42’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Sağlıkla ve ruhsal konularla ilgili zorlanmalar söz konusu olabilir. Kalpler kırılmasın şekerlerim.
18:10’da Ay Venüs 150’lik açısı gerçekleşecek. Bu saatler özellikle ilişkiler konusuna kadersel saatlerdir. 150’lik açı kazaları da temsil eder. İlişkilerinize sahip çıkın, kopmalar yaşanmasın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.