13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

13 Mayıs 2019

13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Ay tüm gün Başak burcunda yani çevremizi mükemmel haline getirmeye çalışabiliriz bu süreçte de insanların hayatlarına biraz fazla müdahale edebiliriz, bu da olayların gereksiz yere büyümesine sebebiyet verebilir. Bugünü kendi hayatımızı düzenlemek için kullanmak daha iyi olabilir ki en bilinen özellikleriyle de temizlik yapmak. Bu evi temizlemek olacağı gibi hayatınızdaki gereksiz şeyleri çıkarmak da olabilir. Artık orası size kalmış.
01:32’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Aklınıza parlak fikirler gelebilir. Sizin yerinizde olsam problemlerin çözümü ya da yaratıcı fikirler için niyetlenip uyur, sonrasında da rüyalarımdaki sembollerin peşine düşerdim.
17:47’de de Ay Merkür’le uyumlu açı yapacak. Yani her türlü iletişim, anlaşma konularında çok destekleyicidir. Eğer bu gün birileriyle konuşmak, ticaret anlaşmaları yapmak, imza atmak gibi durumlarınız varsa bu saatleri kullanmak daha iyi olabilir.
Bitti. Çok merci bu kadar öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.