13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

13 Mayıs 2024

13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.

💫00:28’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu aslında Güneş Uranüs kavuşumunu tetikleyecek.

💫07:52’de Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Güne iyimser bir şekilde başlayabiliriz, kahvaltıyı çok abartmayın.

💫07:56’da Ay Merkür karesi iletişim konularında dikkat edilmesi gereken saatlerdir, zihniniz bir şeylere takılabilir.

💫12:12’de Ay Neptün üçgeni hayaller & hayatları size hatırlayabilir. Manevi olarak sizi yoran şeylerden kurtulmak için destekleyicidir.

💫12:12’den 13:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arası yeni bir şey başlatmak için uygun değildir.

💫12:13’de Güneş Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi burası önemli, bu süreçte acayip istekler duyabilir, kendinizin bile inanmayacağı kararlar verebilirsiniz. Çat diye ayrılık kararı alıp, özgürleşmek isteyebilirsiniz. Dünya bazında ise patlamalar, yangınlar, toprak ve para ile ilgili beklenmedik gelişmeler, ekonomik konular gündeme gelebilir. Etkisi 15 gün kadar sürer. Kısacası sürpriz ve şaşırtıcı olaylara hazırlıklı olun, isyan enerjisini de barındırır.

💫13:36’da Ay Aslan burcuna geçecek. Şıkır şıkır olabilir, adımızdan söz ettirebiliriz. Güzel görünmek hoşumuza gider, modumuzu arttırır.

💫22:45’de ise Venüs Satürn sextili gerçekleşecek. Bu normalde kalıcı ilişkiler demekken gökyüzünün bu kadar karışık haline de biraz dikkat etmek gerekiyor. Para piyasalarıyla ilgili yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Bireysel bazda bu dönem siz de bunu yaparsanız iyi olur. Diplomatik davranan bu dönem kazanır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.