13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

13 Mayıs 2023

13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz.

💫05:43’de Merkür Venüs sextili gerçekleşecek. Merkür durdu arkadaşlar. Aslında sizde bulunan ama hatırlamadığınız bilgiler ortaya çıkabilir, bundan keyif alabilirsiniz. Sanatsal konularda kalıcı işler yapmak istiyorsanız bu iki günü iyi değerlendirin derim.

💫06:15’de Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. İyimser bir güne başlangıç yapacağız.

💫06:15’den 07:38’e kadar Ay boşlukta olacak. Hafta sonu o saatte uyanıp iş başlatmak istemezsiniz herhalde diye düşünüyorum.

💫07:38’de Ay Balık burcuna geçecek. Artık ilahi plana teslim olacağımız bir sürece giriyoruz. Maneviyatımız artabilir.

💫09:56’da Venüs Satürn üçgeni gerçekleşecek. Kalıcı diplomasi, kalıcı ilişkiler demek normalde ama Merkür durağan olduğu için iletişime dikkat. Böyle şeyler yapmak istiyorsanız 16 Mayıs’tan sonrası daha uygun olabilir.

💫17:43’de Ay Merkür sextili, 18:11’de Ay Satürn kavuşumu ve son olarak 18:50’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Yani yukarıda bahsettiğim konuların daha fazla gündemde olacağı saatlerdir.

Bugünün başka bir olay yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #13Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.