13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

12 Mayıs 2022

13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?13 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Terazi burcunda transit edecek. Dolayısıyla gündem konumuz daha çok ilişkiler olabilir, diplomasi geliştireceğimiz, karşı tarafı kendimizden fazla düşünebileceğimiz, daha stratejik davranabileceğimiz ve sanatsal konulara daha fazla zaman ayırabileceğimiz bir gündeyiz.
?06:49’da Ay Venüs karşıtlığıyla uyanacağız. Kahvaltıda şekerli şeyleri abartabiliriz, bir de uyandığımız gibi eski sevgililerimiz aklımıza gelebilir bakın Merkür de Retro, yapmayın annemmm, yapmayın kuzummmmm. Durun bir ayılın ondan sonra karar verin ne yapacaksanız.
?10:06’da Güneş Kuzey Ay Düğümü kavuşumu gerçekleşecek. Önümüzdeki birkaç gün boyunca yeni şeyler deneyimlemek isteyebiliriz, karşılaştığımız insanlar bizim gelecekle ilgili planlarımızda etkin olabilir, bunu illa sevgili potansiyeli gibi düşünmeyin belki bu kişi ile yarın öbür gün iş yaparsınız ya da para kazanmanıza da vesile olabilir. Yöneticilerinizden destek alabilirsiniz, genel olarak yenilik demektir.
?11:21’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz baş ağrısına sebebiyet verebilir, enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz ancak bu da çok önemli bir etki değildir. Bol bol su için bu ara böbreklere dikkat.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.