13 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Mayıs 2020

13 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Kova burcunda transit edecek. Dolayısıyla bol bol konuşacağımız, bol çene sarf edeceğimiz bir günün içindeyiz. Sosyalleşmenin ve arkadaşlıklarımızın önemli olduğu bu günlerde ihtiyaç dışı dışarı çıkmıyoruz değil mi annem.
07:17’de Mars artık Balık burcuna geçecek. 28 Haziran’a kadar da Balık burcunda seyahat edecek. Mars bizim yaşam enerjimizi, motivasyonlarımızı, mücadelelerimizi gösteriyor. Balık ise koşulsuz sevgiyi, fedakarlığı, dağılmayı, duygularımızı temsil ediyor. Dolayısıyla bu süreçte duygularımızla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Duygularımız bizi harekete geçirebilir. Birazcık daha hesapsız davranışlar sergileyebiliriz. Merhametin yüksek olduğu zamanlardır. Fakat her ne olursa olsun, Mars balık burcundayken bizi biraz daha pasifleştirebilir ve tembelleştirebilir. Dünya nimetlerindense ruhsal konulara bağımlılık gösterebiliriz. Hırslarımızı bir kenara bırakıp manevi konularla ilgilenmek için ideal zamanlardır.
08:51’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek, bu süreçte ani beklenmedik sarsıcı gelişmeler yaşanabilir. Sabaha birazcık gergin ve öfkeli uyanabiliriz. Sakin olmamız gereken zamanlardır.
09:42’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifalanmak, dert dinlemek, ruhsal çalışmalar yapmak ve derdimizi anlatmak için harika saatlerdir.
17:31’de Jüpiter durağan haline geçecek ve durağanlığı da 15 Mayıs 17:32’ye kadar sürecek. Artık ezberlediniz bir gezegenin en zorlayıcı hali durağan halidir. Jüpiter, etik ahlak, yargı, bolluk, bereket şans gezegenimizdir. Dolayısıyla bu süreçte bu konulardan yana sıkıntılar yaşayabiliriz. Önyargı ve kibirle hareket etmememiz gereken zamanlardır çünkü en çok bununla sınanacağız.
Bugünün başka da bir olayı yok,
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.