13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

13 Mart 2019

13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Baştan söyleyeyim bugün sakin bir gün. Yarın olaylar olaylar. Bugün biraz daha fırtına öncesi sessizlik gibi.

Öncelikli olarak Ay İkizler burcunda seyrine devam ederken bol bol sosyalleşilebilecek, gıybet yapılabilecek, tamam bu kadar da gömmeyeyim İkizleri aynı zamanda entelektüel konularda da kendinizi geliştirebileceğiniz bir gün.

17:29’da Güneş Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi 3 – 4 gün sürer bunun. Şimdi açıyı anlamak adına, Güneş ego, kimlik, yaratıcılık, karakter. Plüton ise güç, yıkıp yeniden yapan, manipüle eden, karizmatik. Dolayısıyla bu ikisi uyumlu açı yaptığında da karakterinizde yapıcı yıkımlar, değişimler yaşayabilirsiniz. İnsanları karizmanızla etkileyebilirsiniz. Ayrıca otorite figürlerinin de desteğini alabilirsiniz. Kısacası insanlar üzerinde etki sağlayabilirsiniz.

Sonrasında da 20:57’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek ki Venüs dendiği anda yüzleriniz de güller açmaya başladı değil mi? Meali tüm ikili ilişkiler açısından keyifli, huzurlu zaman dilimlerine işaret ediyor. Ayrıca hayattan keyif alabileceğiniz zaman dilimlerini de göstermektedir. Sanat olur, güzellik olur, estetik olur, resim olur böyle şeylere de ilginiz artabilir. Dişil enerjidir, yaratıcılığı ortaya çıkarabilir.

Yine çok uzun yazdım yaa. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.