13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

12 Mart 2023

13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?13 Mart Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Akrep enerjisiyle başlıyoruz, lakin çabuk geçecek hadi yine iyisiniz.
?01:18’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Valla burada uçarsınız. Alice Harikalar diyarında gibi hissedebilirsiniz, rüyalarınıza dikkat edin, not edin, haberci olabilir.
?09:58’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kim korkar Pazartesi sendromundan. Kendinizi gayet güçlü hissedebilirsiniz, özellikle sezgilerinize çok güvenin annem.
?09:58’den 10:20’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin, çözmekte zorlanabilirsiniz, beklenmedik sürprizler elinizi oyalayabilir.
?10:20’den sonra Ay Yay burcuna geçecek. Böyle bir eğlenceli, bir coşkulu gün. Abartmaya kaçmayın. Basın yayın, eğitim, ticaret, yurtdışı bağlantılı işler için destekleyicidir.
?11:33’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Ay tatlım sen Ay Yay’da çok eğlenirsin dur çok coşma diye Satürn dede devreye girecek. Böyle göğsünüze öküz oturmuş gibi hissedebilirsiniz ama çok takılmayın geçici bir etki. Siz yine de bu saatlerde sizden yaşça büyük insanlarla zıtlaşmayın. Hayat sizi sorumluluk almaya zorlamadan evvel bitmesi gereken işlerin sorumluluğunu siz alın şekerlerim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.