13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

12 Mart 2022

13 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?13 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlayacağız. Yine aile falan filan gündemde 3 gündür aynı şeyi yazıyorum ben yıldım ?
?07:52’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. 08:25’teki Ay-Neptün uyumlu açısı ile birbirini tetikleyecek ama aslında ??14:43’de Güneş-Neptün kavuşumu tetiklenecek. Bu Güneş-Neptün kavuşumu 12 Nisan’da gerçekleşecek olan Jüpiter-Neptün kavuşumunun fragmanı gibi aslında. Dönemi geldiğinde konuşuruz ama bugünlerde bir aylaklık, kapatın beni uyuyacağım ben, isteklerde belirsizlik, sağlıkla ilgili konularda problemler söz konusu olabilir. Aynı zamanda depremler tetiklenebilir bir de yöneticilerin sağlık problemlerini duyabiliriz, skandalların ortaya çıkacağı zamanlardır.
?18:44’de Ay-Plüton zorlu açısı gerçekleşecek. Böyle bir güç savaşları böyle bir gözünün üstünde kaşın var saatleridir, çok da gerilmeyin annem.
?18:44 ile 22:31 arası Ay boşluğa girecek. Biliyorsunuz ki bu saatlerde yeni işlere başlamak yerine eski ve arta kalan işleri bitirmek daha uygundur.
?Ve çok şükür ki 22:31’de Ay Aslan burcuna geçecek. Ohhh gelsin ışıltılar, renkler, eğlence o zaman dansssssss… ??????
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.