13 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Mart 2020

13 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Dolayısıyla kendimizi daha sezgisel, derin ve manipülatif hissedebiliriz.
02:10’da Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler ilişkiler ve değerle ilgili konularda problemler yaşamanıza sebebiyet verin, uyuyun annem zaten ortalık karışık.
17:59’da Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. Yapmak istediğimiz işlerle ilgili strateji geliştirip, harekete geçebiliriz.
18:52’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da ruhsal konularla ilgili kendimizi daha iyi hissetmemize sebebiyet verebilir. Dua, ibadet, ruhsal konular için harika zamanlardır. Aynı zamanda sanatsal konularda da ilham perilerini yanınızda hissedebilirsiniz.
Bir de ekstra bilgi olarak İstanbul’un Natal haritasında 4. Evine Mars giriş yapacak. Dolayısıyla gündemimiz İstanbul olabilir gibi gözükmektedir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.