13 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

13 Kasım 2019

13 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay 11:45’e kadar boşlukta olacak ve sonrasında İkizler burcuna geçecek. Dolayısıyla iletişim konularının oldukça aktif olduğu bir gündeyiz.

15:11’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifa, sağlık, dert dinleme, dert anlatma konuları gündeme gelebilir. Doktora gidecekseniz bu saatleri tercih etmenizi öneririm. Şifa bulursunuz. Ayrıca derdiniz varsa anlatın derman bulursunuz.

17:34’de Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Otorite figürleri size bir söz verdi ve gerçekleştirmediyse tekrar konuşmak için, eskiden kalan bürokratik işlerinizi halletmek için ideal 3 günün içindeyiz.

21:00’de Güneş Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Önümüzdeki 3 gün içinde kendimizi daha güçlü, daha karizmatik hissedebiliriz. İnsanları etkileyebilir, yaratıcılığınızla istediğiniz dönüşümleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Ben sevdim umarım siz de seversiniz.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.