13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

12 Kasım 2023

13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep enerjisiyle başlıyoruz. Akrep burcundan korkanlar biliyorum ama Akrep öldürmez arkadaşlar, dönüştürür. Bu yeniay gününde de hayatınızda işe yaramayacak her şeyi dönüştürmenizi dilerim. Çünkü Akrep kesip atmakla da ilgilidir. Yöneticisi de yanık o yüzden atın gitsin annem. Bir de adaçayı yakmak daha iyi hissettirebilir.
💫12:27’de Akrep burcunun 20 derecesinde bir yeniay deneyimleyeceğiz. Bunu bir önceki postumda anlatmaya çalıştım aslında. Akrep ya krizdir ya da kökten çözüm. Şifadır aynı zamanda. Etkisi 15 gün boyunca azalarak devam edecek. Biraz zorlayıcı bir yeniay olsa da aslında köklü değişimler için oldukça destekleyicidir. Özellikle Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’lar değişimden korkmayın. Yeni bir iş başlatmak istiyorsanız 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
💫13:05’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler sürpriz gelişmelere sebebiyet verebilir.
💫15:18’de de Ay Mars kavuşumu agresyonun arta riskini anlatsa da aslında bizi harekeye geçirebilecek de bir enerjiye sahiptir.
💫20:20’de Güneş Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Şok edici gelişmeler, ilkler, beklenmedik olaylarla bağlantılıdır. Kalp ve tansiyon hastalıkları olan insanların bu dönem daha dikkatli olmasını tavsiye ederim. Babalarla, patronlarla, eril figürlerle çatışmalar yaşanabilir, birkaç gün önemli değilse çok muhatap olmayın annem. Tam aynı saatlerde Ay Neptün üçgeni de gerçekleşeceği için biraz daha sezgilere yönelmek, sanatsal çalışmalar yapmak, maneviyata yönelmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.