13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

12 Kasım 2021

13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?13 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burcunda yer alacak. Maneviyatımızın güçlü olacağı, sanatsal faaliyetlerden keyif alacağınız, hayal gücümüzün oldukça geniş olacağı bir gün bizleri bekliyor. Ayak problemleri gündeme gelebilir dikkat etmekte fayda var.
?02:18’de Mars Kiron 150 derecelik açısını gerçekleştirecek. Etkisi 1-2 gün sürer. Bu süreçte öncelikle ateşli hastalıklara dikkat etmemiz gerekmektedir. Ayrıca her türlü kaza, patlama, yaralanma konularını da temsil eder. Cinsel yolla bulaşan hastalıklarda artış yaşanabilir. Askeri konularda problemler, askeri alanlarda yaralanmalar, cephanelikle ilgili kazalar gündeme gelebilir. Özellikle baş ile ilgili kazalara da dikkat etmekte fayda var. Mesela motosiklete biniyorsanız kasksız kullanmayın annem.
?03:27’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Normalde olsa gidin spor yapın derdim ama gece olmuş kaç. Uyku tutmayabilir, bir anda enerji dolabiliriz.
?08:22’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Sabah oldukça konuşkan kalkabiliriz. Rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Bilgi konusunda derinleşebilirsiniz, eğitim almak için güzel bir gün.
?09:43’te Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Geleneksel kalıpların dışına çıkmaya eğilimli olacağınız, vizyonunuzun geniş olacağı bir zaman dilimidir. Yenilikler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bağımsız hissedebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgili bir uğraşınız ve işiniz varsa oldukça yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Sıra dışı marjinal eserler ortaya çıkarabilirsiniz.
?18:56’da Merkür-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürer. İletişimde kopmalar, yanlış anlaşılmalara açık bir gün. Zihnimiz çok karmaşık olabilir. Düşünerek konuşmakta fayda var, pişman olabiliriz. Aklımıza sıra dışı fikirler gelebilir bunu olumlu kullanalım annem. Elektronik aletlerde bozulmalar, ani gelişen olaylar olabilir. Sosyal medyada şok edici gündemler görebiliriz. Ekstra sosyal medya olayları yine gündemden düşmeyebilir. Trafik kazaları ve küçük ev aleti ile ilgili konulara da dikkat etmemiz gereken zamanlardayız, elektrikten çarpılmayın.
?Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.