13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

13 Haziran 2019

13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Yine bir evvelsi günün hararetinden bir soluklanın diyen gökyüzünün bugün çok bir olayı yok baştan söyleyeyim bir rahat nefes alın. Cuma çok şenlikli ama (olduuuuuu ben de sizi çok seviyorum)

07:02 itibariyle Ay artık Akrep burcuna geçecek. Şimdi Akrep biraz huzursuz burç malumunuz ama aynı zamanda aşırı sezgisel ve olayların derinine inebilecek yetenekte. Napıyoruz tatlişler? Elimizdeki işlerin derinine iniyoruz. Sezgilerimizle harekete geçiyoruz. Akrep’in tuzağına çekilip sevgilimizin bundan 14 sene evvelki sevgilisinin şimdiki eşinin işine, çocuğuna kadar araştırmıyoruz. Hayır yaparız bunları kendimizi kandırmayalım.

16:10’da Ay Uranüs karşıtlığı biraz zorlayıcıdır. Ani beklenmedik gelişmeler yapılabilir. Yatırım yapmak için uygun değildir. 5 e alırsınız 3 e düşer ben karışmam.

20:09’da gerçekleşecek olan Venüs Kiron uyumlu açısı ise ilişkiler konusunda nefes aldırır nitelikte. İlişkilerde ilgili problemler çözülebilir, dertlerinize derman bulabilirsiniz. Bir de ilişkiniz yoksa ilişkisi olan arkadaşlarınızın dertlerini dinlersiniz. Kolaylıklar dilerim.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.