13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

12 Haziran 2023

13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda güne başlıyoruz. Oldukça enerjik hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Yeni başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz. Spora başlamak istiyorsanız bugünü değerlendirebilirsiniz.

💫02:15’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Manevi çalışmalar, dualar, ibadetler için destekleyicidir. Şifa saatleridir.

💫06:59’da Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Gün genelinde ihtiyaçlarımızı gerçekleştirebilecek gücü bulabileceğiz. Aile büyükleriyle vakit geçirmek iyi hissettirebilir, aileden izin koparılabilecek zamanlardır.

💫21:25’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz gergin hissedebiliriz, baskı altına alınabiliriz, önemli işlerinizi bu saatlere getirmemek daha iyi olabilir.

💫21:26’dan 21:31’e kadar Ay boşlukta olacak. Şu kısacık zamanda da yeni bir iş başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

💫21:31’de Ay Boğa burcuna geçecek. Sabah eğer sporunuzu yaptıysanız şimdi o tatlıyı hak ettiniz. Yok yapmadıysanız hiç bana söylenmeyin yaz geldi bu göbek ne diye çünkü Ay Boğa’da iştah açılır, hazlarımızın peşinden gideriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.