13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

12 Haziran 2022

13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?13 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşları, ?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.
?00:38’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde zihniniz fazla yoğun olabilir, negatif düşünceler sizi ele geçirmesin.
?00:38 ile 01:31 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde ne başlatacaksınız allasen geçiyorum bu detayı.
?01:31 itibariyle Ay Yay burcunda olacak dolayısıyla oldukça enerjik bir şekilde haftaya başlıyoruz. İyimser ve neşeli bir gün bizleri bekliyor. Gece olan etkileşim gecede kaldı. Sabah uyandığında bambaşka bir gündesin annem.
?10:25’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz heyecanımızı abartabiliriz, güzel saatlerdir, yanaklarınız kızarır öyle heyecanlanırsınız. Herhangi bir anlaşma, sözleşme, para işlerinizi de bu saatlere getirebilirsiniz. Ayrıca enerjiniz o kadar artar ki kendinizi parende atarken bulabilirsiniz.
?18:26’da Merkür İkizler burcuna geçecek. Artık zihnimiz çok daha aktif olacak. Düşüncelerimizde değişkenlikler olabilir. Ticaret, iletişim çok fazlasıyla gündemimizde olacak. Haber akışlarına yetişmekte zorlanabiliriz. Bu etki de 5 Temmuz’a kadar devam edecek.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.