13 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Haziran 2020

13 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay balık burcunda seyahat edecek.  Hayal gücümüzün, imgelemimizin, empati yeteneğimizin oldukça güçlü olduğu bir gün. Ancak başkalarının ruh halini sünger gibi emebileceğiniz için çevrenizdekilerin negatif enerjilerine karşı dikkatli olun. Ayrıca Balık Burcu ayakları temsil ettiği için giyeceğiniz ayakkabının rahat olmasına özen gösterin. Ayaklarınızın hassas olabileceği bir gündür. Keyfiniz kaçmasın annem.
05:12’de Ay-Mars ile kavuşum yapacak. Duygusal istikrarsızlık kaynaklı kendimizi gergin hissedebiliriz. Duygu değişimlerinden dolayı tepkili olabilirsiniz. Güzelce uyuyun annem.
05:50’de Ay-Neptün ile kavuşum yapacak. Uykuya devam ettiyseniz şimdi güzel rüyalar görme vakti, hayal gücünüzün zengin olduğu saatlerdir. Sanatla ilgili bir mesleğiniz veya hobiniz varsa bu saatleri kullanabilirsiniz.
09:23’te Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Biraz gergin hissedebileceğiniz saatlerdir. Dengemizi korumakta zorlanabiliriz. Çok da takılmayın geçici.
12:56’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Araştırma yapmak istediğiniz konular varsa tüm bilinmeyeni açığa çıkarmak için güçlü bir hissiyat içerisinde olacağınızdan güzel sonuçlar alabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz duygusal yükleriniz varsa oldukça güçlü olabileceğiniz zamanlardır.
15:44’te Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Jüpiter Oğlak burcunda geri gitmeye devam ederken başarı basamakları biraz uzayabilir. Bu uzun uğraş size doğru yolda mıyım sorusunu sordurabilir? Uğraştığım bu mesele gerçekten yüreğimden geçenler mi? Benim için anlamlı mı? Bu süreçte derin tahliller yapabilirsiniz. Kendi kendinizin yol göstericisi olun tatlişlerim.
15:44’ten ertesi gün 00:02’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi 15:44’ten önce bitirmenizi tavsiye ederim.
17:12’de Mars-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Ümidinizi kaybetmemeniz gereken bir zaman dilimine işaret ediyor. İç dünyanıza dönüp önemli sorular sorabileceğiniz bir süreçtir. Belki hayallerini gerçekleştirmek için doğru hedefler belirlemedin, belki sadece rahat olanı seçtin, belki mutlu olmak için küçük bir hedefi başarmak bile sana yeterdi. Gerçekten ne istiyorsun? Seni ne yıldıramaz bu hayatta? Hangi hayalin için düşsen de ayağa kalkarsın?  Gerçeklerden kaçmayın annem. Mutluluğunuz için önce doğru hedefler belirleyin.
Bir de deniz kazaları, depremler, aldanmalar, aldatılmalar ve zehirlenmelere dikkat.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.