13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

12 Eylül 2022

13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Koşarak uyanabilirsiniz.

?07:52’de Ay Plüton karesi gerçekleşiyor. Şimdi bu saatler biraz gergin saatler. Yani zaten işiniz gücünüz yoksa o saatte kalkıp neden hayatı sorgulayasınız, yatın uyuyun annem.

?07:52’den 14:39’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak daha iyi olabilir.

14:39’da Ay Boğa burcuna geçiyor. Kalkın sabah spor yapın bu saatten sonra tembelleşiyoruz. Maddi manevi güvencenizi düşündüğünüz birkaç gün geçirebilirsiniz, içinizden çok fazla çalışmak gelmeyebilir, süslenmek püslenmek, yemek yemek için şahane bir gün.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.