13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

13 Eylül 2023

13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫08:18’de Ay Başak burcuna geçecek. Ay Başak burcundayken olayları düzenlemek, eksikleri tamamlamak, bir şeyleri detaylandırmak için oldukça destekleyicidir. Temizlik yapmak isterseniz bugünü değerlendirebilirsiniz. Toprakla, bitkilerle ilgilenmek iyi hissettirebilir.

💫13:30’da Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu etkileşim bazı şeylerin sorumluluklarının üzerinize atılmasıyla sonuçlanmaması için almanız gereken sorumlulukları alın. Disipline olmak zorlukların üstesinden gelmenize sebebiyet verebilir. Biraz kendimizi sıkışmış ve baskı altında hissedebiliriz ancak geçici bir etkidir, çok takışmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.