13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

13 Ekim 2021

13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Oğlak burcunda başlayacağız. Ciddi, disiplinli, organize ve hedef odaklı hareket edebileceğimiz bir güne işaret eder. Yeniden yapılandırmak istediğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Mali durum değerlendirmesi gibi konular içinde destekleyici bir zamandır.
  • ?03:26’da Ay-Mars karesi, 06:24’te Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Biraz gergin bir gece olabilir, uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Papatya çaylarımızı içip uyuyoruz unutmayın.
  • ?08:10’da Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için içgüdülerimizin arttığı bir zaman dilimidir. Dikkat etmeniz gereken konu bu planlarınızın fazla hayalci olmamasıdır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayaldi gerçek oldu diyebilmek için bıkmadan çalışmalısınız. Ay Oğlak burcunda olduğu için işlerimizi düşünmek ve halletmek bize iyi gelecektir.
  • ?13:53’te Ay-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Kendimizi çok güçlü ve karizmatik hissedeceğimiz saatlere işaret eder.
  • ?13:53 ile 23:47 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • ?22:26’da Venüs-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürecektir. Yurtdışı ile ilgili ortaklık kurduğunuz bir işiniz varsa bu konularda desteklendiğiniz zamanlara işaret eder. Geleceğe yönelik ortak işler için planlar yapabilirsiniz. Yalnız Satürn hala durağan pozisyonda ve Merkür de retroda olduğu için bu süreçte sorumluluklarımızla ilgili sıkıntılar yaşanabilir bunun da sebebi yanlış anlaşılmalar olabilir, dikkatli olmamız gereken bir süreçten geçiyoruz. Özellikle BUGÜN eskiden tanıdığınız insanlar bir şekilde hayatınıza girer, iletişim kurarsa bu muhtemelen hayatınızda daha evvelden bir hesabınızın olduğunu ve bunun kapanmadığını da temsil ediyor olabilir. Bu illa kötü olacak bir şey değildir, helalleşmek iyidir, ancak ben yine de bir bit yeniği ararım yalan yok.
  • ?23:47’de Ay Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirler üretebilirsiniz, sosyalleşmek isteyebilirsiniz, özgürleşmek isteyebilirsiniz, sürekli bir şeyler isteyebilirsiniz. Kendinizi zihinsel aktivitelere verebilirsiniz. Tüm insanlığın yararına olan konulara ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal medyada daha fazla vakit geçirebilirsiniz ama o saatte gözleri de çok yormayalım di mi annem.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.