13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

13 Ekim 2023

13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫03:22’de Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. Terazi burcu ilişkileri, bir araya getirmeyi, siyaseti, sanatı ve güzelliği temsil eder. Dolayısıyla böyle konulara daha fazla ihtiyaç hissedebiliriz, gündem konularımız bunlar olabilir.

💫15:28’de Mars Satürn üçgeni gerçekleşecek. Mars hareketi, mücadeleyi gösterirken, Satürn ise sistem kurmayı, inşa etmeyi temsil etmektedir. Bu süreçte yapmak istediğiniz kalıcı işlerle ilgili adımlar atabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Daha dirençli, kontrollü olduğumuz zamanlardayız artık ne için eylem başlatmak isterseniz bu dönemi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.