13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

12 Ekim 2022

13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?13 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz.
?00:41’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi çok güçlü hissedeceğimiz saatlerdir diyeceğim de o saatte gaza gelip halter kaldırmazsınız inşallah. Hoş Ay hala Boğa’da olduğu için üşenirsiniz de.
Neyse 00:41’den 08:07’ye kadar Ay boşlukta olacak. Yine iyisiniz köftehorlar uyku saatine geldi boşluk.
?08:07’de Ay İkizler burcuna geçecek. Yine sohbet, muhabbet, gıybet. Şok şok şok flaş flaş flaş haberler alabiliriz. Ay kız o öyle miymiş deriz. Bazı ifşalar duyabiliriz. Kısa seyahatler yapmak, kardeşlerle görüşmek isteyebiliriz.
?11:07’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi şanslı hissedebiliriz. Ticari konular gündeme gelebilir, gelmese de siz getirin, şanslı saat işte. Spor mpor desteklenirsiniz.
?14:29’da Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Özellikle bilgi akışının yoğun olduğu saatler bu saatler olacaktır. Bu dönem iletişim sektörü de gündeminize gelebilir.
Şair bugün biraz atarlıydı, sebebini biz de bilmiyoruz. Kişisel algılamayın ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.