13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

13 Aralık 2019

13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,

Ay lütfen kusuruma bakmayın yazıyı geciktirdiğim için çünkü bilgisayarım patladı.
Öncelikli olarak 02:22’de Ay Yengeç burcuna geçecek ve ailevi konular, duygular, aidiyet duygularımız gündemde olabilir.

04:56’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Gece gece sizi zorlayıcı etkiler hissedebilirsiniz.

06:32’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah sabah olayları abartmanıza sebebiyet verebilir.

07:43’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğimizi göstermektedir. Aslında Ay’ın Jüpiter ve Uranüs etkileşimi 15 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Jüpiter Uranüs açısını tetikleyecek. Dolayısıyla toprak hareketleri, uçaklarla ilgili konular, para piyasaları, yeni teknolojik gelişmeler gündeme gelebilir.

14:54’de Mars Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu eğer hayallerimizi gerçekleştiriyorsak harekete geçmemiz gerektiğini ifade eden bu açı aslında duygusal konularda derinlik verir. Ayrıca sezgilerimizin de aşırı kuvvetli olacağı zamanlara işaret eder.

18:16’da da Venüs Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu görünüm önemli. Öncelikle değer yargılarımızın değişebileceğini göstermektedir. İlişkilerle ilgili konularda manipülatif enerjiler barındırır. İlişkilerde baskı, takıntı gibi konular gündeme gelebilir bu konular sebepli ilişkiler bitebilir. Ayrıca kız çocukları ve kadınlarla ilgili üzücü haberler gündeme gelebilir, çocuk ve kadınları koruyalım.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.