13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

12 Aralık 2022

13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz, bildiğiniz gibi en sevdiğimi enerji, şan, şöhret, eğlence, lüks ne ararsan var bir gündeyiz.

?04:04’de Ay Mars sextili gerçekleşecek. Güne fişek gibi başlayabilirsiniz çünkü 06:46’da da Ay Uranüs karesi olduğu için muhtemelen yataktan düşerek uyanacaksınız. Herkes sabah saçlarını kontrol etsin, gördüğünüz rüyalar saçlarınızı diken diken etmiş olabilir.

?17:08’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde azıcık içiniz sıkılabilir ama çok önemli değil takılmayın.

?18:51’de Ay Güneş üçgeniyle beraber aradığımız huzuru bulabileceğiz.

18:51’den ertesi gün 11:45’e kadar Ay boşlukta olacak. Valla ben sizin yerinizde olsam şöyle güzel bir müzik açarım, ılık bir duşa girerim, hayatta olduğum için şükreder, kendimi kabul ederim. Canım kendim.?

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.