13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

12 Aralık 2021

13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?13 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Koç burcunda yer alacak. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
?12.52’de Mars Yay burcuna geçiş yapacak. 24 Ocak tarihine kadar da burada transitine devam edecek. Enerjimizi, mücadelemizi temsil eden Mars gezegeni Yay burcuna geçiş yapacak ve inançlarımız doğrultusunda hareket etmemizi sağlayacak. Oldukça maceracı, hareketli, gezgin bir yapıya sahip olabiliriz. Olumsuz tarafı ise çok fazla düşüncesiz hareket edebiliriz ve düşüncemiz doğrultusunda fanatizm yaşayabiliriz. Dünya bazında askeri hareketliliğin artacağı zamanlara işaret eder.
Mars’ın bu dönemde yapacağı açılar;
⭐️15 Aralık 2021 Mars Güney Ay Düğümü Kavuşumu: Geçmiş konuların gün yüzüne çıkması, mücadeleleri artması anlamına gelmektedir.
⭐️25 Aralık 2021 Mars Kiron üçgeni: Enerjimizin şifalandığı dönem. Yeniden mücadele etmek için güzel zamanlar.
⭐️30 Aralık 2021 Mars Satürn Sekstili: Enerjimizi disipline edebiliriz. Sorumluluk alıp harekete geçebiliriz.
⭐️12 Ocak 2022 Mars Neptün Karesi: Enerjimizi yanlış yönlendirebiliriz. İnançlarımız doğrultusunda hareket ederken hayal kırıklığı yaşayabiliriz.
?19.03’de Ay-Güneş Üçgeni: İhtiyaçlarımızın ve benliğimizin aynı şeyler doğrultusunda hareket ettiği zamanlar. Oldukça mutlu ve iyi hissedebiliriz annem.
?20.25’de Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak. 2 Ocak tarihine kadar burada transit edecek. Zihnimiz ve iletişimimizin daha maddesel ve harekete geçme iç güdüsüyle, güdülendiği zamanlar. Realist, mantıksal çerçevede düşündüğümüz ve iletişim kurduğumuz bir süreç.
Merkür’ün bu dönemde yapacağı açılar;
⭐️19 Aralık Merkür Kiron Karesi: Dilimize dikkat edelim, karşı tarafı yarayabiliriz.
⭐️20 Aralık Merkür Uranüs Üçgeni: Sıra dışı, entelektüel zihin yapısı.
⭐️27 Aralık Merkür Neptün Sekstili: İrade doğrultusunda hayallerimizi konuşabiliriz.
⭐️29 Aralık Merkür Venüs Kavuşumu: İlişkilerle ve parayla alakalı konularda sohbet.
⭐️30 Aralık Merkür Plüton Kavuşumu: Sivri dilli olabiliriz. Düşüncelerimizi değiştirip dönüşebiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #13Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.