13 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Ağustos 2020

13 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün İkizler burcunda hareket edecek. Merak etmek, öğrenmek için en temel ihtiyaçtır. Bugün merak ettiğiniz konularda bol bol çene çalın annem.

10:13’te Mars – Plüton karesi gerçekleşecek. Şimdi burası önemli çünkü dokunduğunu aktive eden Mars aslında toplumsal olarak 2020’nın zor zamanlarına gireceğimiz günleri tetiklemekte. Güçler yer değiştiriyor. Mars savaşmayı, mücadeleyi, güvenlik güçlerini gösterir. Plüton ise yıkıp yeniden yapmak ve geri dönüşü olmayan değişimlerle alakalıdır. İçinde bulunduğumuz sene zaten birçok konuda hayatımızda bazı yıkımlara sebebiyet verdi. Şimdi Mars’ın tetiklemesiyle beraber bu zorlayıcı süreçler hızlanabilir. Bu süreçte bireysel bazda ne yapacağız diyorsanız, güç savaşlarına girmemeye özen gösterin. Yolda siz bir kornaya basarsınız, magandanin birine denk gelebilirsiniz, başınız derde girer sakin annem. Çok agresif enerjiler barındıran bir süreçteyiz. Kendinizi patlamaya hazır volkan gibi hissedebilirsiniz. Uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerjiyi kullanmanın da sizin elinizde olduğunu unutmayın. Bazen gökyüzü bizi değişim için zorlar, çünkü bazı şeyler bize iyi gelmiyordur, değişmek zorundadır ama bizim bunu yapacak gücümüz, cesaretimiz ya da güvenimiz yoktur ama artık kaçış noktamız da yoktur. Belki o çok sevdiğiniz sevgiliniz sizi terk edecek, belki işinizden ayrılmak zorunda kalacaksınız. Bu süreçte lütfen ama lütfen umutsuzluğa kapılmayın. Bazen biz değişmek zorunda olduğumuzu bile fark etmiyoruz. Bu dönem ne kopup gidiyorsa hayatınızdan bilin ki aslında sizin için daha iyi olacağından. Değişimden korkmayın, bu yazıyı okuduktan sonra bile artık siz siz değilsiniz, bunu unutmayın. Aldığınız nefesi bile vermek zorunda olduğumuz bu dünyada sahip olduklarınız bağımlılıklarınız olmasın. Olanı olduğu gibi kabul edip, önünüze bakmamız gerektiğini bu süreçte bol bol aklınıza getirin annem.

10:27’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Dua, meditasyon ve ruhsal çalışmalar için harika saatlerdir. Bu zorlayıcı zamanlarda bu saatlerde ruhunuzu dinlemek daha iyi olabilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.