12 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

12 Temmuz 2022

12 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀12 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰
💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
💫00:11’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz sıkıntılı hissedebilirsiniz. Size kimse değer vermiyormuş gibi hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etkidir çok takılmayın annem.
💫02:47’de Ay Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Az evvelki etkileşimlerin boş olduğunu anlayacağınız zamanlardır.
💫04:42’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde uykuda mıyım, uyanık mıyım, rüya mıydı, gerçek miydi kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Rüya defterlerinizi yanınıza alın.
💫04:42’den 12:01’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde eğlencenin dibine vurun, yeni bir iş başlatmayın annem çünkü önümüz Oğlak dolunayı.
💫12:01’de Ay Oğlak burcunda transitine başlayacak. Malum bayram da bitti ayy yine mi iş diyip sorumluluklarımızın gündemde olacağı bir sürece giriyoruz. Daha soğukkanlı ve melankolik olabiliriz. İyi yanı gerçekten odaklanırsak tuttuğumuzu koparabiliriz.
💫20:12’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz oldukça artacaktır. Bayramda yediklerimizi hatırlayıp ay ben bu göbekle nasıl işe gideceğim diye panik yapıp spor yapmak isteyebiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.