12 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Temmuz 2020

12 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Biraz aceleci davranmaya meyilli olabilirsiniz, her şey hemen sonuçlansın isteyebilirsiniz. Mars’ın da Koç burcundaki transiti fazlasıyla sabırsız hissetmenize sebebiyet verebilir, acele kararlar verip öfkeli tavırlardan kaçının annem. Baş bölgenize alacağınız darbelere ve baş ağrılarına karşı dikkatli olun. Kendinizi oldukça enerjik hissedersiniz, her türlü sporu yapmak için oldukça uygun bir gündür.

00:16’da Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Oldukça dürtüsel tepkiler verebileceğiniz saatlerdir. Gece gece gerilmeyin yatın uyuyun annem.

03:02’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Benliğinizin yara almış konuları sezgiler yoluyla açığa çıkmak isteyebilir. Bu saatlerde gördüğünüz rüyalar haberci rüyalar olabilir. Bilinçaltınızda bulunan ve geçmişte kişiliğinizin yara almış kısımlarına ışık tutabilir.

04:21’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Aşk konusunda desteklendiğiniz bir gündür. Ay Koç burcunda olduğu için çocuksu davranmak isteyebilirsiniz. Çok ani ve düşünmeden karar almamaya çalışın malum Merkür halen durağan. Venüs’ün İkizler burucunda oluşu, birçok yeni kişiyle tanışmak için oldukça destekleyici bir zaman dilimidir. Aynı zamanda oldukça konuksever de olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Oldukça eğlenceli ve tüm güzelliklerin hoşunuza gideceği bir gün sizlerin olsun tatlişlerim.

21:42’de Güneş-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saat için önerim, ruhsal çalışmalar yapmak, dua ve ibadet etmek. Bu dönem farkında olmadan korunursunuz ve içinizden geçenler gerçekleşebilir, etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Ağzınızdan çıkan, gönlünüzden geçen kelimelere dikkat edin. İyi düşünün iyi olsun, unutmayın ki ettiğiniz beddualar bile size zarar. Sanatsal ve ilham gerektiren her türlü konuda başarılar elde edebilirsiniz ancak uç noktada ayaklarınız yerden kesilebilir dikkat edin annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.