12 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

12 Şubat 2019

12 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay Boğa burcunda seyahatine devam ederken hayatın zevklerine kendimizi kaptırma durumlarımız hala söz konusu.

09:30’da Ay’ın Neptün’le uyumlu açısı manevi konulardan yana çok destekleyicidir. Her türlü ilham perisine açık olunan bir süreç özellikle sanatla filan ilgileniyorsanız kaçırmayın derim.

11:05’de gerçekleşecek olan Ay Satürn uyumlu açısı, sorumluluklarımızı yerine getirmek, sizden yaşça büyük insanların desteğini almak için uygundur. Maddi kaynaklarla ilgili yatırım yapmak ve kalıcı olmasını isterseniz bu zaman dilimini de değerlendirebilirsiniz.

21:54’de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı ise istediğiniz gücü kendinizde bulabileceğiniz, karizmatik ve insanlar üzerinde etkili olabileceğiniz bir zaman dilimine işaret etmektedir.

Şimdi gün genel anlamıyla güzel ancak bir Mars – Uranüs kavuşumu geliyor ki etkilerini göstermeye başladı o yüzden şimdiden belirtmek isterim ki bu dönem kazalara, ani öfkelere, patlamalara dikkat etmekte fayda var. Yani temkinli olun demeye çalışıyorum aslında.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.