12 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

11 Şubat 2022

12 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?12 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda boşlukta başlıyoruz. İlk başta iletişimin aktif olduğu daha sonra olayların değiştiği bir gün.
?02:26’da Ay Yengeç burcuna geçiyor. Ailemizde daha çok vakit geçirmek istediğimiz, merhamet duygumuzun ön plana çıktığı bir hafta sonuna giriyoruz. Seven sevdiğine sarılsın.
?22:06’da Ay-Kiron zorlu açısı gerçekleşecek. Ay böyle içimizin sıkıldığı, benim bir derdim var ama çözümü ne dediğimiz saatler. Her derdin bir şifası vardır, bunu unutmayın.
?22:34’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bolluk bereketin hakim olduğu zaman dilimleridir. Astroloji öğrenmek için, spiritüel konularla vakit geçirmek için değerlendirebilirsiniz. Unutmamak lazım ki, havalar çok soğuk. Sokaktaki canlar yemek yemezler ise maalesef ki hayatlarına devam edemezler. Siz de bu etki ile beraber hadi bir kap mama, bir kap su koyun.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrologanne #astrolog #tugbakaradayi #12Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.